1999 Chrysler Sebring 2.5L Rocker Arm Engine Parts # IRA153AZE16
Fits: [1993-2005] CHRY, EAGLE, MITSUB / L4, V6 / 2.0L, 2.4L, 2.5L, 3.0L, 3.5L / 122, 143, 152, 181, 215 SOHC 12V, 16V, 24V [(4G64, 6G72, 6G74, EEB)]
Fitment Notes: VIN G 16V SOHC