2003 Audi A4 1.8L Brass Freeze Plug Set Engine Parts # FPS800ZE16
Fits: [1990-2006] AUDI, VOLKS / L4 / 1.8L, 2.0L / 121 DOHC, SOHC 16V, 20V, 8V [(9A, ABA, AEB, ATW, AEG, AMB, AWM, AMU, ATC, AWP, BEA, APH, AWV, BKF, AVH, AZG, BEV, BBW, AWD, AWW, AWM, AWP, BDC, BGD)]
Fitment Notes: 9A 16V DOHC